Діалог влади з ветеранами громади

Дата: 02.09.2021 17:43

Сьогодні, 02 вересня 2021 року, відбулося засідання президії ради ветеранів Єланецької селищної ради. У засіданні взяли участь Єланецький селищний голова Любов Баденко, заступник селищного голови Людмила Клобукова, начальник відділу освіти та спорту Тетяна Бурлака, менеджер філії АТ «Миколаївобленерго» Олександр Кишковський, директор ЄСКП «Єланецьводопостач» Олексій Шапошник,  заступник головного лікаря КП «Єланецький ЦПМСД» Ольга Минець, начальник відділу соціального захисту населення Тетяна Ліснічук.

Учасники зустрічі обговорили ряд актуальних питань, які турбують ветеранів громади, що стосуються цін на електроенергію та вирішення проблем з  енергопостачанням, проведення вакцинації громадян  від коронавірусної хвороби, надання комунальних послуг малозахищеним верствам населення, організації автобусного сполучення з обласним та  районним центром, особливо маршрут від лікарні Єланецької селищної ради до лікарні м. Вознесенськ, вирішення питання забезпечення населення  питною водою.

Члени президії запропонували керівництву селищної ради звернутися до голови миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої з приводу реформування роботи швидкої допомоги та вирішення питання передачі у комунальну власність громади приміщення колишньої аптеки для розміщення історичного музею.