Святкові заходи з нагоди 99 річниці заснування сіл Малоукраїнка та Дружелюбівка

Дата: 25.08.2021 13:46

99 річницю сіл Малоукраїнка та Дружелюбівка відзначили їх жителі 22 серпня 2021 року.

Початком свята став дружній футбольний турнір двох команд – Єланця та Малоукраїнки.

Далі жителі сіл та запрошені гості мали змогу ознайомитися із виставкою робіт місцевих умільців – Наталі Веретеник, Світлани Вострікової та Олени Бороди.

Під час урочистої частини заходу з найкращими побажаннями до жителів Малоукраїнки та Дружелюбівки звернулися Любов Баденко, Єланецький селищний голова, Тетяна Бурлака, заступник Єланецького селищного голови, Станіслав Тотоонов, керівник ТОВ «Новий Сад» та староста сіл Іванна Васильченко.

З нагоди 99 – річниці від дня народження сіл Малоукраїнка та Дружелюбівка Почесними грамотами Єланецької селищної ради було нагороджено:Антикала Арсентія Яковича, головного інженера товариства з обмеженою відповідальністю «Новий Сад»; Басова Віктора Миколайовича, голову фермерського господарства «Басов В.М.»; Григорчук Віру Федотівну, листоношу Малоукраїнського відділення зв’язку; Дум’як Валентину Петрівну, директора Малоукраїнського закладу дошкільної освіти " Чебурашка" Єланецької селищної ради; Холод Олену Михайлівну, головного бухгалтера товариства з обмеженою відповідальністю «Новий Сад»; Чубика Ростислава Васильовича, вчителя фізичної культури Малоукраїнської філії Єланецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Єланецької селищної ради  та Творчий колектив художньої самодіяльності Малоукраїнської клубної філії комунального закладу «Центр культури і дозвілля «Зоря» Єланецької селищної ради, керівник Іванова Наталя Василівна.

Незабутнє враження на жителів та гостей справила концертна програма учасників художньої самодіяльності Малоукраїнської клубної філії. Під час свята жителі та гості пригощались смачною шурпою, яку готували Наталя Веретенник та Ольга Яцинішина, кулішем, який із задоволенням приготував місцевий козак Михайло Коваль, а також смакували смаженою картоплею приготовленою Володимиром Кушніром. Свято закінчилось драйвовою дискотекою.

Тож вітаємо зі святом! Від щирого серця й від усієї душі зичимо усім здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах.