На Миколаївщині триває інспекційна кампанія щодо виявлення незадекларованої праці

Дата: 20.08.2021 09:20

В кафе у с. Возсіятське, що на Миколаївщині, виявлено 2 незадекларовані особи

За результатами інспекційного відвідування в кафе у с. Возсіятське, що входить у складу Єланицької територіальної громади, інспектором праці Управління Держпраці у Миколаївській області виявлені 2 особи, які працювали без належного оформлення трудових відносин.

Власник кафе запевняв, що жінки тільки допомагають йому, проте не зміг пояснити чому вони  це роблять без належного оформлення трудових відносин.

За встановленими фактами інспектором праці складено акт, стосовно                    підприємця складено та передано до суду  протокол про адміністративне правопорушення за ч. 3 ст.41 КУпАП. Суб’єкту господарювання внесено припис щодо належного оформлення трудових відносин з працівниками та попередження про відповідальність за порушення законодавства про працю.

Завершуючи захід контролю, інспектори праці попросили власника кафе та його «помічниць» замислитися над такими питаннями: від чого залежить розвиток громади та добробут її мешканців? Що необхідно роботи, щоб мати соціальні гарантії, у тому числі на старості?

Прес-служба Управління Держпраці у Миколаївській області