Привітання з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України

Дата: 20.08.2021 08:46

Шановні мешканці Єланецької громади!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України! Саме ці дати нагадують нам про історичний шлях, пройдений українським народом до заповітної мрії багатьох його поколінь – створення незалежної, могутньої та процвітаючої держави.

Ми є свідками подій, які мають великий вплив на майбутнє нашої держави. Вони загартовують дух патріотизму українців, плекають їх любов до рідної землі, виховують повагу до своєї країни, її прапора і незалежності.

Вірю, що наша спільна праця на благо громади завжди буде плідною та натхненною, а здобутки – вагомими й переконливими.

Тож будьмо згуртованими у благородному прагненні побудови нового життя! Зичу кожній родині благополуччя і процвітання, здійснення мрій та сподівань. Нехай у ваших домівках панує спокій та взаєморозуміння.

З повагою,

Єланецький селищний голова Любов Баденко