Оголошення про скликання 11-ї позачергової сесії Єланецької селищної ради восьмого скликання

Дата: 19.08.2021 14:02

Єланецька селищна рада доводить до відома депутатів восьмого скликання селищної ради та населення:

25 серпня 2021 року о 10.00 год. в сесійній залі відбудеться засідання постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

26 серпня 2021 року о 10:00 годині в сесійній залі відбудеться пленарне засідання 11-ї позачергової сесії Єланецької селищної ради восьмого скликання.

Порядок денний:

1.Про внесення змін до Програми «Громадське здоровя Єланеччини» на 2021-2023 роки

Доповідач: Бурлака Т.Ю. заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

2. Про  внесення змін до Програми розвитку освіти Єланеччини на 2021-2025 роки.
Доповідач:  Бурлака Т.Ю. заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

3.Про  внесення змін до бюджету Єланецької селищної територіальної громади на 2021 рік.

Доповідач:  Склярова А.В., начальник фінансового відділу Єланецької селищної ради.

4.Про  затвердження Положення про Цільовий фонд Єланецької селищної територіальної громади.

5.Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості обєкта будівництва «Капітальний ремонт по облаштуванню території біля меморіалу загиблих у Вітчизняній війні в парку с.Калинівка Єланецької селищної ради Миколаївської області».

Доповідач: Селютін О.М., перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

6.Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості обєкта  будівництва «Поточний ремонт ліній зовнішнього освітлення в с.Малодворянка»

7. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта  будівництва «Поточний ремонт в приміщенні Адміністративно -господарської будівлі по вул.Центральна, 20 в с.Водяно-Лорине, Єланецького району, Миколаївської області»

8.Про призначення директора КП «Єланецький селищний ринок «Центральний»

Доповідач: Клобукова Л.В., заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

9. Про звільнення заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бурлаки Т.Ю.