Зустріч з підприємцями громади

Дата: 12.08.2021 17:38

Сьогодні, 12 серпня 2021 року, Єланецький селищний голова  Любов Баденко провела зустріч з підприємцями громади, які здійснюють продаж підакцизних товарів - алкогольних напоїв та тютюнових виробів. У зустрічі взяли участь  перший заступник селищного голови Олександр Селютін, начальник Єланецької ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області Світлана Ярмощук, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та проєктування Людмила Орел-Соколова.

Учасники  зустрічі обговорили питання дотримання підприємцями чинного законодавства в реалізації підакцизних товарів - алкогольних напоїв та тютюнових виробів, використання касових апаратів під час реалізації підакцизного товару. Крім того Любов Баденко внесла пропозиції підприємцям щодо підвищення якості обслуговування.  Підприємці висловили своє бачення у можливості зміни підходів в реалізації підакцизних товарів з використанням касових апаратів.