Підготовка закладів загальної середньої освіти до нового навчального року

Дата: 10.08.2021 11:33

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 62 Закону України «Про освіту», розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2020 року №1668-р «Про затвердження плану заходів з реалізації Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі на 2021 рік», протокольного рішення за результатами селекторної наради під головуванням Заступника Керівника Офісу Президента України К.Тимошенка від 19 липня 2021 року, розпорядження Голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 27.07.2021 року №400-р «Про створення спільної комісійної робочої групи щодо перевірки стану закладів освіти, в тому числі з урахуванням заходів реформи шкільного харчування», з метою перевірки стану закладів освіти, розпорядженням Єланецького селищного голови від 30 липня 2021 року № 87 було створено відповідну робочу групу у складі:

Голова спільної комісійної робочої групи

СЕЛЮТІН

Олександр Миколайович

перший заступник селищного голови

Заступник голови спільної комісійної робочої групи

БУРЛАКА

Тетяна Юріївна

заступник селищного голови

Члени спільної комісійної робочої групи

ЦЕХМЕСТРУК Тетяна Олександрівна

В.о. начальника відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради

ШТАНЮК Оксана Миколаївна

бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради

ДОБРІНОВА Інна Володимирівна

КИРИЛЬЧУК Олена Яківна

завідувач сектору комунальної власності, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Єланецької селищної ради

СОКОЛОВ Андрій Михайлович

начальник Єланецького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (за узгодженням)

БАКЛАНОВА Лариса Михайлівна ЗАВГОРОДНЯ Олена Іванівна

Робочою групою здійснено об’їзд всіх закладів загальної середньої освіти Єланецької селищної ради, проаналізовано їх стан готовності до нового навчального року, в тому числі з урахуванням заходів реформи шкільного харчування. Членами робочої групи було зосереджено увагу на оформленні документації та готовності харчоблоків шкіл до впровадження системи НАССР та заходів, передбачених реформою харчування; перевірено стан пожежної безпеки та стан реалізації заходів щодо підготовки до опалювального періоду.

Питання пожежної та техногенної безпеки, облаштування харчоблоків у закладах освіти потребують значного фінансового ресурсу, тому для їх вирішення запланована реалізація відповідних проєктів також буде підготовлено низку клопотань на чергову сесію Єланецької селищної ради.

Виявлено, що більшість шкіл готові до початку нового 2021/2022 навчального року, надано протокольні доручення щодо усунення недоліків, визначено терміни їх виконання.