Вітаємо ольгопільчан з 249 річницею заснування села Ольгопіль

Дата: 04.08.2021 17:46

Сьогодні славне село Ольгопіль відзначає свій 249 День народження, З цієї нагоди вітаю ольгопільчан зі святом!
            День села - це ще одна можливість зізнатися в любові до рідного краю, згадати, за що ми його цінуємо та пишаємося ним. Усі досягнення, здобутки, надбання, якими багата ольгопільська земля, складаються з щоденної праці, знань і талантів її мешканців. Разом ми дбаємо про його благоустрій, робимо будинки затишними, двори - доглянутими, вулиці - зеленими та квітучими.
            Тож нехай нас завжди об'єднує любов до рідного краю, небайдужість до його добробуту, адже кожен з нас своєю працею має розвивати громаду заради майбутнього наших дітей.
          Бажаю, щоб з кожним роком вся наша громада розквітала і ставала гарнішою, щоб краще жилося її мешканцям, щоб ми ставали толерантнішими,  добрішими і милосерднішими один до одного, щоб свято іменин кожного села нашої громади завжди єднало і гуртувало нас в одну велику родину.

З повагою,

Єланецький селищний голова Любов Баденко