Розпочато роботи по відновленню зливової каналізації

Дата: 04.08.2021 17:02

Недавні опади у вигляді злив та шквалів спричинили чимало клопотів та матеріальних збитків мешканцям селища Єланець. Руйнівного природного впливу через різке збільшення об’ємів стоків також зазнала зливова каналізація, якою відводяться стічні води центральної частини селища через різке збільшення об’ємів стоків.

Найбільшого навантаження зливовій каналізації дісталось в районі вулиці Шевченка.   Обмеженню пропускної спроможності «ливнівки» сприяло й багаторічне намулення.

Щоб у подальшому уникнути підтоплень, від якого потерпала частина прилеглих домогосподарств, першим заступником Єланецького селищного голови Олександром Селютіним разом з директором ЄСКП «Єланецьводопостач» Олексієм Шапошником було обстежено дану територію для визначення необхідного обсягу робіт.

04 серпня 2021 року  із залученням спецтехніки ЄСКП «Єланецьводопостач» проведені роботи по відновленню належного функціонування зливової каналізації.