ПРО ПСИХОЛОГІЧНУ РЕАБІЛІТАЦІЮ

Дата: 29.07.2021 14:59

Для постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із запобігання національної безпеки і оборони, відсічі й стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб,  надаються послуги з психологічної реабілітації.

Суб’єктами надання послуг із психологічної реабілітації є ТОВ «Санаторій «Борисфен» за адресою:  Миколаївська область, м. Очаків, вул.. Будівельників, 7 та ТОВ «Санаторій Токарі» за адресою: Сумська область, м. Лебедин, с. Токарі, вул.. Санаторна, 96.

За  детальною інформацією звертатись до управління соціального захисту населення Вознесенської райдержадміністрації за адресою: м. Вознесенськ, вул.. Центральна, 27, телефон (05134)  3-21-28, 3-21-68.