Харчування в закладах освіти за новими вимогами

Дата: 27.07.2021 15:39

27 липня 2021 року за участю заступника Єланецького селищного голови Тетяни Бурлаки відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти та комірниками. Основне питання, яке піднімалося, це виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

Виступаючі: Штанюк О. М., бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради та
Мазур Л. В., медична сестра Єланецького закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів, зупинилися на питаннях дотримання
принципів планування та механізмів організації харчування здобувачів освіти у закладах загальної середньої освіти, з метою створення безпечного, здорового освітнього середовища, урізноманітнення харчування, що передбачено нормативними вимогами, відповідності запропонованих страв наявному технологічному обладнанню, підготовки документів, необхідних для затвердження осіннього меню.

Учасниками наради детально проаналізовано запропонований варіант перспективного чотиритижневого меню на осінній період
2021 року. За основу взято «Збірник рецептурних страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах» Євгена Клопотенка.

За результатами наради надано протокольні доручення.