Засідання науково-технічної ради природного заповідника «Єланецький степ»

Дата: 23.07.2021 10:06

22 липня 2021 року  відбулося засідання науково-технічної ради природного заповідника «Єланецький степ», у якому взяла участь Бурлака Т.Ю, заступник Єланецького селищного голови.

Засідання відбувалося у змішаному форматі: офлайн та онлайн.

У онлайн форматі взяли участь: Куземко Анна Аркадіївна, доктор біолічних наук, провідний науковий співробітник відділу геоботаніки та екології Інституту ботаніки ім. М. Г. Холодного НАН України; Петрович Олеся Зіновіївна, кандидат біологічних наук головний спеціаліст відділу координації наукових досліджень, еколого-освітньої та рекреаційної діяльності департаменту природно-заповідного фонду та земельних ресурсів Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України; Деркач Олег Михайлович, директор регіонального ландшафтного парку «Тилігульський»; Куценко Сергій Володимирович, директор регіонального ландшафтного парку «Приінгульський»; Мельничук Світлана Сергіївна, кандидат біологічних наук, доцент кафедри екології і природничих технологій Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова; Пасєка Андрій Михайлович, начальник Михайлівського природоохоронного науково-дослідного відділення природного заповідника «Єланецький степ»; Поляков Олександр Петрович, міський голова Новоодеської селищної ради; Романенко Марина Миколаївна, головний спеціаліст управління екології та природних ресурсів Миколаївської обласної державної адміністрації;Чичкалюк Тетяна Олександрівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, голова правління Громадської організації «Асоціація лідерів туристичного бізнесу в Миколаївській області», тощо.

Учасники науково-технічної ради обговорили актуальні питання діяльності природного заповідника «Єланецький степ», зокрема:

• звіт про виконання плану заходів наукової та науковотехнічної діяльності
    за І півріччя 2021 року;
  • співпраця з іншими науководослідними установами та організаціями;
  • розгляд спільних проєктів з науковим куратором;
  • звіт про виконання заходів з екологічної освітньовиховної роботи за І півріччя 2021 року;
  • надання платних послуг, тощо.

Всі заплановані питання активно обговорювалися та одноголосно були підтримані учасниками науково-технічної ради природного заповідника «Єланецький степ».

На завершення бажаючі мали можливість ознайомитися із територією заповідника.