Зустріч керівництва громади з жителями села Нововасилівка

Дата: 21.07.2021 17:23

21 липня 2021 року відбулася зустріч керівництва Єланецької селищної ради з жителями громади сіл Нововасилівка та Федоро-Михайлівка, у якій взяли участь перший заступник селищного голови Олександр Селютін, заступник селищного голови Людмила Клобукова, начальник фінансового відділу Алла Склярова, староста села Людмила Полякова.

Виступаючі прозвітували про проведену роботу з початку  року, зробили акценти на питаннях наповнення та використання коштів  місцевого  бюджету,  утриманні об’єктів соціальної сфери, наданні усіх видів допомог і пільг у громаді, вирішенні    земельних питань, розвитку інфраструктури та благоустрою.

Жителями громади піднімалися питання проведення  ремонту даху  у місцевому  будинку культури,  проведення реконструкції системи опалення в спортивному залі  та облаштування відмостки у школі, сплати місцевих податків на нерухоме майно, обговорено проблеми благоустрою та ремонту доріг.

За підсумками зустрічі будуть відпрацьовані відповідні протокольні доручення.