Відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій

Дата: 21.07.2021 17:19

У зв’язку з необхідністю  вирішення питання виділення додаткових коштів сьогодні, 21 липня 2021 року, під головуванням Тетяни Гавенко відбулося позачергове засідання постійної комісії селищної ради  з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

З метою оголошення  тендерної процедури на проведення капітального  ремонту покрівлі Великосербулівської клубної філії комунального закладу        «ЦКД«Зоря», відповідно до отриманої проектно-кошторисної документації  на об’єкт будівництва депутати розглянули та обговорили  клопотання відділу культури, молоді, туризму та охорони культурної спадщини щодо виділення додаткових коштів у сумі 183609 грн. Члени комісії одноголосно підтримали  клопотання відділу культури, молоді, туризму та охорони культурної спадщини та рекомендували селищному голові винести питання внесення змін   до  бюджету Єланецької селищної територіальної громади  на  2021 рік   на розгляд чергової сесії селищної ради.