Засідання виконавчого комітету Єланецької селищної ради

Дата: 20.07.2021 14:50

19 липня 2021 року відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Єланецької селищної ради. З метою збереження цілісності дорожнього покриття доріг комунальної власності від руйнівної дії великовагових транспортних засобів, забезпечення мінімізації шкідливого впливу на технічний стан дорожнього покриття вулиць та доріг комунальної власності у період тривалої спекотної погоди членами виконавчого комітету були прийняті рішення про обмеження (заборону) проїзду великовагових транспортних засобів при високих температурах повітря в населених пунктах  Єланецької селищної ради та облаштування обмежувачів в’їзду великовагових транспортних засобів в с. Великосербулівка та с.Нововолодимирівка.

Єланецька селищна рада звертається  до всіх небайдужих жителів нашої громади з проханням здійснення контролю за виконанням прийнятих рішень водіями  великовагових транспортних засобів. У разі їх порушень прохання  телефонувати на №102.