До уваги бджолярів!!!

Дата: 16.07.2021 09:36

Доводимо до Вашого відома, що набрав чинності наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 06.06.2021 року №27 "Про затвердження Положення про комісію Мінагрополітики для надання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції та форм відповідних документів".

Відповідно до даного Наказу отримувачами бюджетних коштів є суб’єкти господарювання - юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичні особи - підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства, що провадять діяльність у галузі тваринництва та бджільництва (далі - суб’єкти господарювання), а також фізичні особи, у яких наявні бджолосім’ї.

Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації ставить 60000 гривень одному отримувачу.

Для отримання дотації за бджолосім’ї фізичні особи та суб’єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, подають за місцезнаходженням пасіки до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади до 1 жовтня поточного року такі документи:

• копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
  • копію рішення про державну реєстрацію потужності;
  • копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком (лише суб’єкти господарювання);
  • копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);
  • копію паспорта громадянина України (фізичні особи);
  • довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі (лише суб’єкти господарювання);
  • копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (лише суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);
  • довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи - підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

Для отримання довідки селищної ради про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів, необхідно спочатку зареєструвати пасіку у селищній раді подавши відповідну заяву та забезпечити обстеження пасіки працівниками селищної ради для підтвердження наявності бджолосімей на момент подання заяви на отримання дотації.

Після формування повного пакета документів, для отримання дотації необхідно до 01.10.2021 року звернутись до Відділу земельних ресурсів та агропромислового розвитку апарату Єланецької селищної ради з  відповідною заявою (каб. 27, тел. (05159) 9-13-18 ).

Заява на дотацію

Заява про реєстрацію