Виїзний особистий прийом громадян селищним головою в селах Семенівка та Водяно-Лорине

Дата: 15.07.2021 17:56

Одним із дієвих інструментів з вивчення та вирішення проблем жителів громади є проведення виїзних прийомів громадян.

Сьогодні15 липня, селищний голова Любов Баденко  провела виїзний прийом громадян у селах Семенівка і Водяно-Лорине .

Серед питань, з якими місцеві жителі прийшли на особистий прийом, були  питання використання земель і пасовищ, проведення робіт з благоустрою та відновлення громадських робіт, ремонт Семенівського будинку культури, заготівля дров для населення.

Під час прийому фахові роз’яснення щодо надання субсидій та пільг надала начальник відділу соціального захисту населення Тетяна Ліснічук.

Також, Людмила Білотіл розповіла присутнім про основні напрямки роботи служби у справах дітей. Після особистого прийому комісійно проведено перевірку матеріально-побутових умов проживання багатодітних дітей, в тому числі сім’ї, де виховується двоє дітей під опікою. Законним представникам надано рекомендації щодо виховання, розвитку, навчання та створення належних умов проживання дітей.

Любов Василівна зазначила, що усі звернення перебуватимуть на контролі та  будуть розглянуті згідно норм чинного законодавства із залученням відповідних фахівців.