Нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти та позашкільних закладів Єланецької селищної ради

Дата: 15.07.2021 17:25

14 липня 2021 року під головуванням Баденко Л.В., Єланецького селищного голови, за участю Бурлаки Т.Ю., заступника Єланецького селищного голови, відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти та позашкільних закладів Єланецької селищної ради.

Основне питання, яке розглядалося – це підготовка до опалювального періоду 2021/2022 років. У розрізі кожного закладу освіти проаналізовано стан підготовки до опалювального періоду, окреслено першочергові завдання, які потребують тривалої реалізації, визначено відповідальних осіб та встановлено терміни здійснення планових заходів.

За результатами наради надано протокольні доручення Єланецького селищного голови.