Привітання до Дня Святих Первоверховних апостолів Петра і Павла

Дата: 12.07.2021 14:39

Шановна громадо!

Сьогодні, 12 липня, ми відзначаємо одне з найбільш значущих релігійних свят, вшановуємо пам'ять святих апостолів Петра і Павла.

Від щирого серця вітаю усіх із цим великим святом!
Бажаю Вам, насамперед, миру, безхмарного неба, міцного здоров’я та сили духу. Нехай усіх іменинників, Петрів та Павлів, їхні Ангели та Небесні Покровителі оберігають і підтримують на життєвій дорозі.
Хай буде осяяна Божою Ласкою уся наша громада, нехай зійде Благословення для всієї нашої спільноти!

Цього дня, в селі Малоукраїнка, парафія на імя святих Петра і Павла Вознесенської єпархії  відзначають храмове свято. Щиро вітаю настоятеля отця Миколая та прихожан церкви  з цим величним святом! Нехай Боже благословення наповнить Ваше серце та серця всіх парафіян церкви світлими почуттями віри, надії, і любові. Хай душевна чистота, мир та спокій, добро і достаток панують у ваших оселях, а слово Боже надасть усім вам наснаги на добрі і благі діла.

З повагою,

Єланецький селищний голова Любов Баденко