Запрошуємо активних мешканців громади прийняти участь у формуванні стратегії розвитку Єланецької територіальної громади

Дата: 09.07.2021 15:22

На даний час робоча група з підготовки Стратегії розвитку
Єланецької територіальної громади проводить збір статистичних даних для соціально-економічного аналізу громади, опитування її мешканців, в т.ч. підприємців, за окремими анкетами. Крім того, небайдужі громадяни можуть подавати на розгляд робочої групи свої пропозиції, висловлювати власне бачення подальшого розвитку Єланецької громади.

З пропозиціями щодо Стратегії розвитку Єланецької територіальної громади звертатись у селищну раду до працівників відділу економічного розвитку, інвестицій та проектування за адресою смт. Єланець, вулиця Паркова 15-А, телефоном (05159) 9-13-20, на електронну пошту elan.otg-ekonom@ukr.net (в темі електронного листа вказуйте Гінкул, пропозиції до Стратегії розвитку)