Засідання постійної комісії селищної ради з питань житлово-комунального господарства, приватизації та майна комунальної власності, депутатської діяльності, етики, законності, захисту прав людини та антикорупційної діяльності

Дата: 08.07.2021 09:12

07 липня  відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань житлово-комунального господарства, приватизації та майна комунальної власності, депутатської діяльності, етики, законності, захисту прав людини та антикорупційної діяльності.

На порядок денний засідання було винесено 15 питань. Розглядались питання про внесення змін до бюджету Єланецької селищної ради, місцевих податків та зборів, затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт покрівлі комунального закладу «Великосербулівська клубна філія Центру культури і дозвілля «Зоря» Єланецької селищної ради Миколаївської області», Положень про відділи та сектори апарату  селищної ради, Положень про Подяку та Почесну грамоту селищної ради, Положення про присвоєння звання Почесний громадянин селищної ради, Положень про списання об’єктів комунальної власності та оренди майна, комплексної  Програми профілактики злочинності та вдосконалення  системи захисту  конституційних прав і свобод громадян  у Єланецькій селищній раді  Миколаївської області на 2021-2026 роки.

До питань, що розглядались на засіданні комісії,  внесені пропозиції  та рекомендовано селищному голові винести  їх на розгляд чергової сесії.