Оголошення про скликання 10-ї сесії Єланецької селищної ради восьмого скликання

Дата: 02.07.2021 18:23

Єланецька селищна рада доводить до відома депутатів восьмого скликання селищної ради та населення:

14.07.2021 року о 10:00 годині в сесійній залі відбудеться пленарне засідання 10-ї сесії Єланецької селищної ради восьмого скликання.

Порядок денний:

1.Про внесення змін до бюджету Єланецької селищної територіальної громади на 2021 рік.

Доповідач: Склярова А.В., начальник фінансового відділу Єланецької селищної ради.

2. Про затвердження місцевих податків і зборів Єланецької селищної ради.

3. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти Єланецької селищної ради Миколаївської області.

Доповідач: Головань С. В., начальник відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради.

4. Про приєднання Нововолодимирівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Єланецької селищної ради Миколаївської області до Єланецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Єланецької селищної ради Миколаївської області.

5. Про затвердження Порядку направлення дітей закладів освіти Єланецької селищної ради до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів коштів місцевого бюджету.

6. Про внесення доповнень до рішення 6 сесії 8 скликання від 29 квітня 2021 року № 4 «Про затвердження Програми розвитку освіти Єланеччини на 2021–2025 роки».

7. Про затвердження Положень про  відділи  та сектори апарату

Єланецької селищної ради.

Доповідач: Клобукова Л.В.,  заступник Єланецького селищного голови.

8. Про затвердження Положення про Почесну грамоту Єланецької селищної ради  та Подяку Єланецької селищної ради.

Доповідач: Клобукова Л.В.,  заступник Єланецького селищного голови.

9. Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин Єланецької  селищної ради».

Доповідач: Клобукова Л.В.,  заступник Єланецького селищного голови.

10. Про надання згоди на безоплатне прийняття майна з державної власності у комунальну власність Єланецької селищної ради для забезпечення роботи ЦНАП.

Доповідач: Клобукова Л.В.,  заступник Єланецького селищного голови.

11. Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт покрівлі Великосербулівської клубної філії комунального закладу «Центр культури і дозвілля «Зоря» Єланецької

селищної ради Миколаївської області», що розташований за адресою вул. Садова, 2, с. Великосербулівка Миколаївської області.

Доповідач: Кирильчук О.Я.,  завідувач сектору комунальної власності, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Єланецької селищної ради.

12. Про затвердження комплексної  Програми профілактики злочинності та вдосконалення  системи захисту  конституційних прав і свобод громадян  у Єланецькій селищній раді  Миколаївської області на 2021-2026 роки.

13. Про надання згоди на передачу до комунальної власності об’єктів нерухомого майна, що відносяться до державного житлового фонду.

14. Про затвердження Положення про порядок списання об'єктів комунальної власності Єланецької селищної ради.

15. Про затвердження Положення про оренду майна комунальної власності Єланецької селищної ради.

16. Про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Доповідач: Шатохіна Л.І., начальник  відділу земельних ресурсів та агропромислового розвитку Єланецької селищної ради.

17. Про  надання  дозволів  на  розробку  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для  ведення особистого селянського господарства.

18. Про  надання  дозволу  на  розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва індивідуального гаража у власність.

19. Про  надання  дозволів  на  розробку  проектів землеустрою що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь.

20. Про  надання  дозволів  на  розроблення  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в оренду.

21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

22. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу в оренду АТ "Миколаївобленерго".

23. Про укладення договорів про відшкодування   втрат бюджету Єланецької селищної ради від недоотримання коштів за фактичне

землекористування.

24. Про внесення змін до договорів оренди землі та укладення додаткових угод.

25. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду АТ "Миколаївобленерго".

26. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства з метою передачі у власність громадянам.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою

та передачу в оренду нерозподілених  (невитребуваних) земельних часток (паїв).

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості).

29. Про надання щорічної відпустки Єланецькому селищному голові Баденко Л.В.

Доповідач: Баденко Л.В., Єланецький селищний голова.