Оголошення про конкурс на визначення виконавця послуг

Дата: 01.07.2021 10:55

01.07.2021

Згідно з рішенням виконавчого комітету Єланецької селищної ради від 06.04.2021 року № 34    оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в Єланецькій селищній раді.

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», постанов Кабінету Міністрів України № 1070 від 10.12.2008 року «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» та № 1173 від 16.11.2011 року «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів».

1. Найменування, місце знаходження організатора конкурсу:
    Виконавчий комітет: 55501, Миколаївська обл., Вознесенський  район, смт Єланець,      вул. Паркова, 15а.
  2. Підстава для проведення конкурсу:
    Стаття 35-1 Закону України «Про відходи», рішення виконавчого комітету Єланецької селищної ради від 06.04.2021 року № 34  «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Єланецької селищної ради».
  3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер
    телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів:

Місце: 55501, Миколаївська обл., Вознесенський  район, смт Єланець, вул. Паркова, 15а, кабінет 24.
    Дата: 29.06.2021 року.
    Час: 11 год. 00 хв.
    Кирильчук Олена Яківна –
    завідувач сектору комунальної власності, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  (097 716-35-78).
  4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
    Для участі у конкурсі учасник повинен надати документи, що підтверджують його відповідність кваліфікаційним критеріям:
    1) наявність обладнання та матеріально-технічної бази;
    2) наявність працівників відповідної кваліфікації;
    3) наявність документально підтвердженого досвіду надання послуг;
    4) наявність фінансової спроможності.
  5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів:
    – послуги надають у межах Єланецької селищної ради.
    – площа громади –
    1017,7 кв.км.
    – кількість населення – 14723 особи;
    – 48 багатоквартирних будинків;
    – 5412 будинків приватного сектору;
    – протяжність доріг – 193,2 км.
  6. – відстань до санкціонованих сміттєзвалищ від 5 до 35 км.
  7. Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:
    – багатоквартирні житлові будинки;
    – багатоквартирні будинки обладнані централізованою каналізацією/ вигрібними ямами;
    – багатоквартирні житлові будинки обладнані контейнерним майданчиком;
    – приватні житлові будинки.

Загальна кількість населення громади – 14723 особи.

1. Характеристика полігону твердих побутових відходів.
    Полігон твердих побутових відходів на території громади відсутній. Використовуються 16 санкціонованих сміттєзвалищ на території Єланецької селищної ради .
  2. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:
    – Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто в конверті з позначкою: «На конкурс».
    – Місце подання конкурсних пропозицій –55501, Миколаївська обл., Вознесенський  район, смт Єланець, вул. Паркова, 15а, каб.24.
    – Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – до 16 год. 00 хв. 02.08.2021 року.
  3. Способи і місце отримання конкурсної документації.
    1) Способи отримання конкурсної документації: особисто або поштою.
    2) Місце отримання конкурсної документації: Єланецька селищна рада (55501, Миколаївська обл., Вознесенський  район, смт Єланець, вул. Паркова, 15а, каб. 24,        тел.097 716 35 78

Єланецької селищної ради

Додаток 1 до конкурсної документації