28 червня - День Конституції України

Дата: 30.06.2021 16:29

Україна – це ми!

28 червня увійшло в новітню історію нашої держави яскравою та доленосною сторінкою. Конституція України заклала основи демократичного ладу, проголосила Україну суверенною, незалежною, демократичною державою.

26 червня 2021 року відділом культури, молоді, туризму та охорони культурної спадщини Єланецької селищної ради організовано та проведено тематичний захід до Дня Конституції «Шляхи становлення».

Центральна площа селища Єланець розцвіла усіма барвами літа, щасливими усмішками дорослих і дітлахів, а ще співучими голосами естрадних артистів та вокалістів Єланецької громади.

Із великим задоволенням та щирими оплесками Єланчани вітали виступи аматорів сцени Єланеччини.

Захід завершився натхненним виконанням всіма учасниками Гімну України.

Теплий, щирий, пісенний вечір у родинному колі продовжився  розважальною танцювальною програмою і став ще одним підтвердженням тому, що «Україна – це ми!»