Зустріч з підприємцями громади

Дата: 25.06.2021 16:33

З метою врегулювання правовідносин, відповідно до повноважень,  між Єланецькою селищною радою, громадянами та суб’єктами господарювання – платниками податків, що виникають у сфері справляння місцевих податків і зборів,  в рамках регуляторного законодавства, відбулося обговорення проєкту рішення Єланецької селищної ради «Про затвердження на території Єланецької селищної ради місцевих податків і зборів», в якому взяли участь голова селищної ради Любов Баденко, начальник фінансового відділу Алла Склярова, підприємці громади та депутати.