Нарада керівників закладів дошкільної освіти з питань функціонування закладів у літній період

Дата: 23.06.2021 16:51

23 червня 2021 року в малій залі адмінбудинку селищної ради відбулася нарада керівників закладів дошкільної освіти з питань функціонування закладів у літній період. Нарада відбулась за участю селищного голови Баденко Л. В., заступника селищного голови Бурлаки Т. Ю.

У ході наради обговорювалися питання відвідування дітьми закладів дошкільної освіти у літній період, організації освітньо-оздоровчої роботи  та  відпочинку дітей. Також розглянуто питання доцільності функціонування тих дошкільних закладів, які влітку відвідує мала кількість дітей та, які за заявою батьків оздоровлюватимуться із сім’єю.

Крім цього, увагу керівників закладів освіти зосереджено на питаннях підготовки до нового навчального року та опалювального сезону 2021/2022 років.

За результатами наради надано протокольні доручення.