Звернення Єланецької селищної ради щодо ремонту дороги Р-55 від смт Єланець до м. Вознесенськ

Дата: 22.06.2021 13:32

Голові Миколаївської

обласної ради

Ганні ЗАМАЗЄЄВІЙ

Голові Миколаївської

обласної державної

адміністрації

Віталію КІМУ

Служби автомобільних доріг

у Миколаївській області

Олександру АНТОЩУКУ

Тривалі очікування та сподівання з приводу ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг призвели до повної втрати можливості здійснювати поїздку з населених пунктів Єланецької селищної ради  до районного центру – м. Вознесенськ. Рух цією дорогою – це щоденний ризик не лише  здоров?ям, а й життям.

З утворенням зсувних явищ в шарах дорожнього одягу, деформацій поперечного і повздовжнього профілю, утворення значних локальних колій та пучин відбулось змішування шарів дорожнього покриття. Рясні опади, що проходять останнім часом, взагалі унеможливлюють рух цією ділянкою дороги, а також степовими об’їзними дорогами.

Хвилю обурення та невдоволення серед місцевого населення, депутатів селищної ради, керівників установ спричиняють аварійний та небезпечний стан ділянки дороги з смт. Єланець до м. Вознесенськ, значні збитки власників автотранспорту через їх пошкодження, неможливість здійснювати вчасні та невідкладні реагування на екстрені виклики, а більшість пасажирських перевізників скасували свої рейси через критичний стан дороги.

Частішають заклики до проведення найближчим часом акцій з перекриття автомобільного руху дорогами державного значення через бездіяльність та зволікання органів місцевої влади.

Враховуючи вищезазначене та з метою зняття соціальної напруги серед населення Єланецької селищної ради, просимо Вас вжити невідкладних заходів по забезпеченню безпечних та безаварійних умови проїзду автотранспортом на ділянці дороги Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг з смт. Єланець до  м. Вознесенськ до моменту проведення робіт з капітального ремонту.

За результатами розгляду даного клопотання просимо надати відповідь, що передбачає інформацію стосовно термінів та виду проведення робіт.

Сподіваємось на порозуміння!

Єланецький селищний голова                          Любов БАДЕНКО