Урочистий захід «Ангели в білих халатах»

Дата: 18.06.2021 15:57

«Ангели в білих халатах» Єланецької громади, з професійним святом!

Щорічно у третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника. Неможливо переоцінити значимість цієї професії в нашому житті. Особливо гостро всі ми це відчули в сучасних умовах, під час пандемії.

16 червня 2021 року з нагоди відзначення професійного свята – Дня медичного працівника, в Центрі культури і дозвілля «Зоря» (смт. Єланець) відбувся урочистий захід «Ангели в білих халатах».

Медичних працівників Єланецької громади вітала Єланецький селищний голова Л. В. Баденко: «Вважаю, що роль медика державою недооцінена. І це звісно потрібно міняти. Ви відповідальні за здоров’я кожного з нас, і ми, мешканці Єланеччини, дуже цінуємо, любимо кожного з вас. Велика вдячність за вашу увагу, професіоналізм, роботу та терпіння, часом до дуже не простих пацієнтів, які до вас приходять».

Любов Баденко нагородила грамотами та вручила премії Єланецької селищної ради працівникам медичної галузі, за за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди відзначення професійного свята – Дня медичного працівника:

• Мачушенко Валентині Іванівні, головному лікарю КНП «Єланецький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Єланецької селищної ради Миколаївської області;
  • Моторному Ігорю Єгоровичу, головному лікарю КНП «Єланецька лікарня» Єланецької селищної ради Миколаївської області;
  • Щербаченку В’ячеславу Дмитровичу, лікарю-педіатру дільничному Єланецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини,
  • Суворовій Анастасії Миколаївні, медичній сестрі Єланецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини;
  • Дмітрієвій Тетяні Петрівні, фельдшеру Возсіятської амбулаторії загальної практики сімейної медицини;
  • Сороці Лідії Анатоліївні, інспектору відділу кадрів;
  • Вільчаку Анатолію Казимировичу, водію Возсіятської амбулаторії загальної практики сімейної медицини;
  • Тягаю Олексію Борисовичу, водію Єланецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини;
  • Мироненко Ганні Михайлівні, сімейному лікарю Єланецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини;
  • Моторній Тетяні Олександрівні, лікарю-стоматологу-терапевту,
  • Чернік Інні Вячеславівні, завідувачці клініко-діагностичною лабораторією;
  • Моргун Наталії Володимирівні, лікарю акушер-гінекологу;
  • Піскуну Анатолію Івановичу, лікарю-травматологу;
  • Гравченко Дмитру Володимировичу, лікарю-хірургу;
  • Кучер Олені Анатоліївні, головній медичній сестрі;
  • Курікеру Інні Михайлівні, медичній сестрі дитячого відділення.
  • Гунчак Анжелу Петрівну, молодшу медичну сестру відділення хірургічного профілю
  • Цибульку Ольгу Петрівну, молодшу медичну сестру терапевтичного відділення.

Профільний заступник Єланецького селищного голови Т. Ю. Бурлака, привітала медиків із професійним святом, подякувала за те, що вони в складних умовах пандемії залишаються патріотами своєї професії, вручила грамоти Вознесенської районної ради, районної державної адміністрації та премії Єланецької селищної ради.

Грамотою Вознесенської районної державної адміністрації та премією Єланецької селищної ради нагороджено Бугаєнко Надію Іванівну, сімейного лікаря Єланецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП «Єланецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Єланецької селищної ради Миколаївської області, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди відзначення професійного свята – Дня медичного працівника (отримав керівник).

Грамотою Вознесенської районної ради та премією Єланецької селищної ради нагороджено нагороджено Друзь Валентину Василівну, лікаря акушера-гінеколога КНП «Єланецька лікарня» Єланецької селищної ради Миколаївської області, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди відзначення професійного свята – Дня медичного працівника.

Щирими словами вдячності та палкими побажаннями привітали медичних працівників головні лікарі КНП «Єланецька лікарня»
І. Є. Моторний, КНП «Єланецький ЦПМСД» В. І Мачушенко, від профспілки медичних працівників – завідувачка клініко-діагростичною лабораторією КНП «Єланецька лікарня», голова профспілкового комітету І. В.Чернік.

Медики хвилиною мовчання вшанували пам’ять колег, які відійшли у небуття.

На свято були запрошені ветерани медичної служби. Їх вітали всі, а від них радували талантами Т. К. Липова та О. В. Порхун.

За багаторічну сумлінну працю у сфері охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди Дня медичного працівника більше 80-ти працівників медичної галузі отримали грамоти, подяки, відзнаки від Єланецької селищної ради, Вознесенської районної ради та райдержадміністрації, адміністрації лікарні, Центру ПМСД, профспілки.

Під час концертної програми Баденко Л. В., Єланецький селищний голова, привітала з ювілейним Днем народження Слободніченка Олександра Миколайовича, заслуженого працівника культури України, керівника народного вокального ансамблю «Єланецька слобода», Почесного жителя селища Єланець. Після привітань Олександр Миколайович разом із працівниками ЦКД «Зоря» продовжував дарувати медичним працівникам хвилини задоволення від музики і української пісні.

Організатори заходу дякують відділу культури, молоді, туризму та охорони культурної спадщини Єланецької селищної ради, творчим колективам: «народному» вокальному гурту «Єланецька слобода», чоловічому гурту «Козацька кварта» (кер. Заслужений працівник культури Олександр Слободніченко), солістам Світлані Кушнерук, Олександрі Порхун, Дар’ї Слободніченко, Захару Соломці, Геннадію Голованю, Сергію Танасійчуку, виконавцям на музичних інструментах: Мар’ї Слободніченко (фортепіано), Івану Михайлішину (труба), Максиму Котляру (саксофон) за проведення урочистостей.