Дата: 16.06.2021 15:40

З метою забезпечення прав громадян на отримання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану 16.06.2021 начальником Єланецького районного  відділу державної реєстрації актів  цивільного стану Південного  міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) Ольгою БІЛЬЧУК спільно з головою Єланецької селищної  ради Вознесенського  району Миколаївської області    Любов’ю БАДЕНКО,  начальником  ЦНАП Віктором Шапошніковим  та старостами  сіл виконавчого комітету селищної  ради,   проведено круглий стіл на тему: «Доступність адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, проблеми та шляхи їх вирішення».

На даному заході було обговорено порядок та умови виконання   ст.38  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо делегованих повноважень виконавчим органам сільських, селищних і міських рад  з питань державної реєстрації народження, смерті та шлюбу,  а також актуальність інтеграції послуг ДРАЦС у ЦНАП.