Вакцинація від COVID-19 на Миколаївщині: скільки вже вакциновано та як звернутися у пункти щеплення

Дата: 16.06.2021 10:42

Станом на ранок 15 червня  в рамках вакцинальної кампанії проти COVID-19 у Миколаївській області вже вакциновано 61913 осіб. Двічі щеплення від коронавірусної хвороби отримали 9966 осіб.

Найближчим часом очікуються поставки вакцини CoronaVac та Comirnaty (Pfizer-BioNTech).

У вихідні дні проводиться вакцинація усіх охочих. Пункти щеплення успішно виконують функції центрів вакцинації.

Адреси та номери телефонів пунктів вакцинації у Миколаївській області розміщені на вебсайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації у розділі «COVID-19». Знайти їх можна за посиланням: https://cutt.ly/7nJzzFZ.

Дізнавайтеся більше про заходи протидії COVID-19 за номером контакт-центру МОЗ 0800 60 20 19 та на сайті vaccination.covid19.gov.ua.