Засідання постійної комісії селищної ради з питань житлово-комунального господарства, приватизації та майна комунальної власності, депутатської діяльності, етики, законності, захисту прав людини та антикорупційної діяльності

Дата: 08.06.2021 16:43

08 червня  під головуванням  Василя Богданцева відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань житлово-комунального господарства, приватизації та майна комунальної власності, депутатської діяльності, етики, законності, захисту прав людини та антикорупційної діяльності. У роботі комісії взяли участь перший заступник селищного голови Олександр Селютін, завідувач сектору комунальної власності, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Олена Кирильчук, начальник відділу бухгалтерського обліку, комп’ютерного забезпечення та звітності Тетяна Вагіна, начальника відділу земельних ресурсів та агропромислового розвитку Людмила Шатохіна, начальник фінансового відділу Алла Склярова.

На порядок денний засідання було винесено 18 питань. Зокрема, в ході обговорення розглядались питання місцевих податків та зборів, підготовки комунальних закладів та установ соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 років, про затвердження Положень про відділи та сектори апарату Єланецької селищної ради, Порядку придбання в комунальну власність Єланецької селищної ради об’єктів нерухомого майна, акту приймання-передачі індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області до комунальної власності Єланецької селищної ради, надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт покрівлі комунального закладу «Великосербулівська клубна філія Центру культури і дозвілля «Зоря» Єланецької селищної ради Миколаївської області».

З питань, що розглядались на засіданні комісії,  внесені пропозиції  та рекомендовано селищному голові винести  їх на розгляд чергової сесії.