Засідання постійної комісії селищної ради з питань соціального захисту, культури, освіти, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового обслуговування населення, молодіжної політики та духовності

Дата: 08.06.2021 15:02

08 червня 2021 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань соціального захисту, культури, освіти, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового обслуговування населення, молодіжної політики та духовності. Було розглянуто актуальні питання освітньої галузі, медицини та культури, питання соціального захисту, а саме: заходи з підготовки комунальних закладів та установ соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 років (заслухано галузевих керівників); хід виконання Комплексної  Програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2023 року включно та внесення доповнень до Програми; Порядок придбання в комунальну власність Єланецької селищної ради об’єктів нерухомого майна; проєкт рішення «Про придбання службового житла для амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Возсіятське у комунальну власність Єланецької селищної ради», тощо.

Учасників постійної комісії ознайомлено з проєктом рішення щодо місцевих податків і зборів, які планується включити до відповідного регуляторного акту.