Оголошення про скликання 8 чергової сесії восьмого скликання

Дата: 04.06.2021 15:35

Єланецька селищна рада доводить до відома депутатів восьмого скликання селищної ради та населення:

17.06.2021 року о 10:00 годині в сесійній залі відбудеться пленарне засідання 8-ї сесії Єланецької селищної ради восьмого скликання.

Порядок денний:

1. Про внесення змін до бюджету Єланецької селищної територіальної громади на 2021 рік.

Доповідач: Склярова А.В., начальник фінансового відділу Єланецької селищної ради.

2. Про стан підготовки обєктів соціальної сфери до роботи в опалювальний період.

Доповідач: Селютін О.М., перший заступник Єланецького селищного голови.

3. Про хід виконання Комплексної  Програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2023 року включно та внесення доповнень до Програми.

Доповідач: Ліснічук Т.О., начальник відділу соціального захисту населення Єланецької селищної ради.

4. Про укладення договорів про відшкодування  втрат бюджету Єланецької селищної ради від недоотримання коштів за фактичне землекористування.

Доповідач: Шатохіна Л.І., начальник  відділу земельних ресурсів та агропромислового розвитку Єланецької селищної ради.

5. Про внесення змін до рішення селищної ради від 29.04.2021 року 43

«Про  надання  дозволів  на  розробку  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна з подальшою передачею в оренду».

6. Про внесення змін до договорів оренди землі та укладення додаткових угод.

7. Про  надання  дозволів  на  розробку  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для  ведення особистого селянського господарства.

8. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою c. Ольгопіль, вул. Весела.

9. Про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою.

10. Про  надання  дозволів  на  розроблення  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з подальшою передачею в оренду.

11. Про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

12. Про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) /згідно сертифікатів/.

13. Про затвердження договорів оренди земельних ділянок.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення фермерського господарства з метою передачі у власність.

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та договору оренди ФОП Черняк Т.В.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі

(на місцевості) з метою передачі у власність.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні на умовах оренди гр. Фень Анатолія Степановича для рибогосподарських потреб на території Єланецької селищної ради.

19. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу.

20. Про надання дозволів на розробкупроектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності в постійне користування ЄСКП "Єланецьводопостач".

Доповідач: Шапошник О.В., директор ЄСКП «Єланецьводопостач».

21.  Про затвердження Положень про  відділи  та сектори апарату

Єланецької селищної ради.

Доповідач: Клобукова Л.В.,  заступник Єланецького селищного голови.

22. Про затвердження Положення про преміювання і надання матеріальної допомоги працівникам апарату Єланецької селищної ради, її виконавчих органів та Положення про оплату праці працівників апарату Єланецької селищної ради, її виконавчих органів.

Доповідач: Вагіна Т.Б., головний бухгалтер Єланецької селищної ради.

23. Про затвердження акту приймання-передачі індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області до комунальної власності Єланецької селищної ради.

24. Про внесення змін до договору оренди від 04.01.2019 р. № б/н шляхом

укладання додаткової угоди.

Доповідач: Бурлака Т.Ю.,  заступник Єланецького селищного голови.

25. Про внесення змін до договору оренди від 10.04.2019 року №91/19 шляхом укладання додаткової угоди.

Доповідач: Бурлака Т.Ю.,  заступник Єланецького селищного голови.

26. Про затвердження Порядку придбання в комунальну власність Єланецької селищної ради обєктів  нерухомого майна.

Доповідач: Бурлака Т.Ю.,  заступник Єланецького селищного голови.

27. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт Великосербулівського будинку культури, що розташований за адресою вул. Садова, 2 с. Великосербулівка, Миколаївської області».

Доповідач: Селютін О.М., перший заступник Єланецького селищного голови.

28. Про внесення змін до рішення № 8 від 27.11.2020 р. Єланецької селищної

ради «Про постійні комісії Єланецької селищної ради».

Доповідач: Дереглазова А.В.,  секретар Єланецької селищної ради.

• Час для доповіді – до 20 хв.;
  • співдоповіді і заключного слова – до 10 хв.;
  • для повторних виступів при обговоренні, для виступів з інформацією з питань порядку денного, для заяв, внесення запитів, резолюцій – до 3 хв.;
  • для виступів щодо кандидатур, процедури та з мотивів голосування, пояснень, зауважень, запитань, пропозицій, повідомлень і довідок, внесення поправок, а також виступів в «Різному» - до 2 хв.