Особи, які виїхали або будуть виїжджати з тимчасово окупованої території будуть забезпечені житлом для участі у проходженні ЗНО

Дата: 03.06.2021 17:21

Для забезпечення права на здобуття освіти, особи, які проживають на тимчасово окупованих територіях Автономної республіки Крим та міста Севастополя, окремих районів Донецької та Луганської областей, населених пунктів на лінії зіткнення та виїхали або будуть виїжджати з тимчасово окупованої території для участі у проходженні зовнішнього незалежного оцінювання, мають право на забезпечення житлом.

Департамент освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації організовує поселення таких осіб до гуртожитків на час проходження ними зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році в Миколаївській області.

Поселення відбуватиметься за наявності негативного ПЛР-тесту на COVID-19.

За інформацією зі згаданого питання звертатися до департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації за телефоном (0512) 37 94 00.