Свято останнього дзвоника у Єланецькій громаді!

Дата: 28.05.2021 14:19

Свято останнього дзвоника завітало у заклади загальної середньої освіти Єланецької громади. Підведено підсумки ще одного шкільного  року.

Баденко Л. В., Єланецький селищний голова, Дереглазова А. В., секретар селищної ради, Бурлака Т. Ю., Клобукова Л. В., заступники селищного голови, працівники апарату, відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради, керівники інших структурних підрозділів селищної ради, старости населених пунктів, депутати відвідали заклади освіти, у яких вже відбулися святкові заходи. Висловлено слова подяки керівникам закладів освіти, педагогічним і трудовим колективам, учням, батькам, спонсорам.

Обдарованим та здібним дітям, колективам, переможцям обласних інтелектуальних, творчих конкурсів та спортивних змагань за результатами 2020/2021 навчального року вручено стипендії Єланецького селищного голови відповідно до рішення селищної ради від 29 квітня 2021 року № 6.

Одинадцять закладів загальної середньої освіти отримали спонсорські кошти в сумі по 1 тис. грн. кожному закладу. Щиро дякуємо спонсорам, які вкотре відгукнулися, це: Бугай Олена Анатоліївна, Домарацький Євген Олександрович, Бугаєвська Алла Миколаївна! З роси і води Вам, шановні!

Свято останнього дзвоника і далі крокуватиме населеними пунктами Єланецької громади! Щирі вітання освітянській спільноті і всім жителям громади!

Бажаємо усім нам непохитної віри у світле майбутнє наших дітей, а отже і нашої України!

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису