ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Єланецький селищний ринок «Центральний» Єланецької селищної ради

Дата: 21.05.2021 17:18

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до   рішення Єланецької селищної ради  від 13 травня 2021 року  №6  оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Єланецький селищний ринок «Центральний» Єланецької селищної ради.

Основні вимоги до кандидатів:
1. Громадянство України.
2. Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» або «магістр».
3. Стаж роботи на керівних посадах на підприємствах, установах або організаціях незалежно від форм власності, або в органах державної влади чи місцевого самоврядування – не менше 2-х років.
4. Вільне володіння державною мовою.
5. Відсутність судимості.
6. Відсутність адміністративного стягнення за вчинення корупційного правопорушення.
7. Системні знання в області чинного законодавства, зокрема: Конституції України, чинного законодавства у сфері  організації торгівлі, підприємництва, господарської діяльності; знання  ветеринарно-санітарних правил, основ діловодства та навичок ділового спілкування, протипожежної безпеки.
8. Володіння навиками роботи на персональному комп’ютері.

Перелік документів, що додаються до заяви про участь у конкурсі:

1.Копії паспорта та ідентифікаційного номера.
2. Заповнена особова картка з 2-ма фотографіями 3,5 х 4,5 см
3. Автобіографія.
4. Копії усіх наявних документів про освіту, науковий ступінь, вчене звання, підвищення кваліфікації.
5. Копії заповнених сторінок трудової книжки.
6. Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.

7.Письмова згода на обробку персональних даних.

8.Пропозиції кандидата щодо подальшої фінансово-економічної діяльності підприємства,  викладені у добровільній формі (бізнес-план, програма діяльності тощо).

Додаткову інформацію щодо порядку проведення конкурсу, розміру і умов оплати праці, основних функціональних обов’язків та інше можна отримати  за телефоном  9-13-16.
Документи для участі в конкурсі приймаються за адресою: смт.Єланець, вулиця Паркова, 15-а, кабінет №18 протягом 30 календарних днів з моменту публікації даного оголошення в газеті «Єланецький вісник».