#НашаЄланецькагромада #ДеньВишиванки2021

Дата: 20.05.2021 17:04

20 травня 2021 року з 10.00 години на Центральній площі селища Єланець проходила культурно-мистецька акція «Вишиванка –молитва без слів» з нагоди відначення Всесвітнього Дня Вишиванки.

Організатори заходу – відділ культури, молоді, туризму та охорони культурної спадщини Єланецької селищної ради, ЦКД «Зоря» та КЗ «Публічна бібліотека».

Під час заходів учасників познайомили з історією виникнення свята, з особливостями української вишивки, продемонстрували вишиванки-експонати Єланецькогоісторичного музею 40-х, 60-х,80-х років ХХ століття. Сучасна молодь здійснила їх демонсраційний показ. Відвідувачі заходів мали можливість сфотографуватися біля тематичних фотозон. У рамках патріотичної акції «Вишиванка –молитва без слів» звучали українські пісні, вірші про наш генетичний код нації – вишиванку.

Родзинкою заходів стала виставка Ольги Скиби «Я у вишивку вплітаю свою любов і теплоту». Учасники святкових заходів мали можливість ознайомитися із вишуканими виробами, створеними руками молодої майстрині.

У святкових заходах до Дня вишиванки взяли участь клубні філії, сільські бібліотеки, заклади освіти і всі бажаючі!

Хай нас єднає Вишиванка! Хай у душах наших ніколи не закінчується свято самобутньої, барвистої української культури!