Всеукраїнська громадська організація «ОБ’ЄДНАННЯ ДРУЖИН І МАТЕРІВ БІЙЦІВ УЧАСНИКІВ АТО» розпочинає новий проєкт

Дата: 20.05.2021 15:47

ВГО  «Об’єднання  дружин і матерів бійців учасників АТО»   за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва Німецького фонду Маршалла (США) розпочинає Проєкт «Жіночі групи взаємодопомоги  на передовій боротьби з COVID – 19» для жінок з родин ветеранів та загиблих учасників АТО/ООС Миколаївської області.

Метою проекту є пом’якшення наслідків епідемії COVID – 19 шляхом всебічної, адресної підтримки жінок ветеранської спільноти.

У рамках проекту жінки залучатимуться до участі у зустрічах груп взаємодопомоги, як в якості лідерок даних груп так і їх учасниць.

Для лідерок груп пропонується безкоштовне навчання, під час якого вони дізнаються все про роботу груп, методи захисту прав та підтримки, про принцип допомоги «рівний – рівному», про ефективну взаємодію з владою, про те, як результативно вирішити проблеми як окремої учасниці групи так і спільноти загалом та безліч іншої корисної інформації.

Для учасниць груп пропонують:

• комплексну адресну підтримку та допомогу;
  • психологічну допомогу, як професійну так і за принципом рівний – рівному;
  • юридичні консультації, за потреби допомогу в оформленні документів;
  • гуманітарну допомогу;
  • інформування про діючі програми та заходи, щодо наявних для них можливостей та участь у заходах організації.

Пропонуємо Вам приєднатись до реалізації Проєкту як в якості лідерок даних груп взаємодопомоги так і просто учасниць.

Для участі  у Прєкті  необхідно звернутьсь на електрону адресу:

info.familyato@gmail.com