Навчально-науковий інститут захисту інформації Державного університету телекомунікацій запрошує учнів випускних класів на навчання

Дата: 19.05.2021 15:55

Фото без описуВідкрилися  абсолютно нові в Україні Освітні програми зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» у Державному університеті телекомунікацій (м. Київ):

1.     Освітня програма «Державне управління національним інформаційним простором»

-         Готуються фахівці-управлінці із протиборства у інформаційних війнах (держави та бізнесу) та забезпечення національної інформаційної безпеки держави та інформаційної безпеки великого бізнесу

2.     Освітня програма «Державне управління соціально-психологічними процесами у суспільстві»

-         Готуються фахівці із психології управління в державі та бізнесі:

Ø експертиза соціально-психологічних станів публічних осередків: релігійний установ, громадських об’єднань та ін., та впливу їх діяльності на суспільне життя;

Ø аналітична діяльність з позиції оцінки впливу громадських осередків на масову та індивідуальну свідомість людини, колективу та суспільства та ін.

Ø розробка соціально-адаптивних проектів і програм у кризових ситуаціях у суспільстві із метою запобігання народним хвилюванням та ін.;

3.     Освітня програма «Публічне управління та адміністрування»

-         Готуються фахівці-управлінці із налагодження суспільних комунікацій в державі та за кордоном (для державного управління та управління в бізнесі), створення іміджу політдіячів та державних (громадських) діячів, управлінців для територіального (масштабного) розвитку держави та бізнесу.

ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ КАФЕДРА ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ.   БУКЛЕТ

ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ КАФЕДРА ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ.    АНКЕТА