Засідання виконавчого комітету Єланецької селищної ради.

Дата: 18.05.2021 10:29

17.05.2021 р. відбулося засідання виконавчого комітету Єланецької селищної ради.

Членами виконкому опрацьовано наступні питання:

З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей, який відзначається 1 червня,   було затверджено заходи. В результаті обговорення прийнято рішення проводити заходи для дітей у кожній громаді Єланецької селищної ради окремо, з метою дотримання карантинних заходів повязаних з COVID-19.

Відповідно до Порядку надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які зареєстровані та проживають на території населених пунктів селищної ради, розглянуто 32 заяви щодо надання допомоги на лікування, з тяжким матеріальним становищем, компенсацією витрат на перевезення тіл померлих від COVID-19 та ін.

Крім того, було розглянуто та прийнято відповідні рішення опіки та піклування, квартирного обліку, затвердження акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

Всього було прийнято 14 рішень.