Орден «За мужність» III ступеня (посмертно)

Дата: 14.05.2021 16:18

Фото без описуКожна нагорода повинна знаходити свого героя. Нажаль, в такий скрутний для країни час, нагороди героям частіше за все дістаються посмертно.

Указом Президента України № 149/2021 від 07 квітня  2021 року за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, старший матрос Олександр Отреп’єв нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Сьогодні в  селі Приют Єланецької селищної ради в присутності бойових побратимів, заступника селищного голови Людмили Клобукової, начальника відділу соціального захисту населення Тетяни Ліснічук, військового комісара Віктора Бабича  заступник командира батальйону морської піхоти з морально-психологічного забезпечення військової частини А 2802 капітан Євген Дзись  вручив орден матері  загиблого  героя  Беляковській Тетяні Володимирівні.

Отреп’єв Олександр Сергійович, 28.07.1992 року народження загинув  від вогнепального кульового наскрізного поранення 21 січня 2021 року в районі с. Водяне Луганської області при виконанні службових обов’язків.

Присутні висловили слова вдячності матері за сина – героя та поклали квіти до його могили.

Від імені Єланецької селищної громади щиро дякуємо Тетяні Володимирівні за те, що виховала справжнього героя, патріота своєї держави, який проявив справжню мужність та відвагу, захищаючи свою Батьківщину, захищаючи нас з вами.

Вічна пам’ять полеглому Герою!

Міцного здоров’я й довгих років життя його родині!