Робоча нарада з старостами сіл

Дата: 14.05.2021 15:16

13 травня під керівництвом селищного голови Любові Баденко відбулась робоча нарада з старостами сіл за участю  заступників селищного голови Олександра Селютіна, Людмили Клобукової, Тетяни Бурлаки,  начальника Єланецького міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Андрія Соколова, начальника відділу земельних ресурсів та агропромислового розвитку Людмили Шатохіної, начальника відділу освіти та спорту Світлани Головань.

В ході наради було обговорено ряд робочих і проблемних питань, які виникають у сільській місцевості, а саме: продовження робіт по благоустрою у населених пунктах,  підготовку проектів, завдяки яким можна залучити додаткові  кошти в громаду,  проаналізовано фінансову ситуацію у сфері освіти,  обговорено можливі варіанти роботи закладів дошкільної освіти в літній період та проведення в закладах ремонтних робіт, вивчено  алгоритм взаємодії  селищної ради з пасічниками та сільгоспвиробниками щодо попередження та дії при отруєнні бджіл.

Селищний голова Любов Баденко запросила старост до ділової активності та співпраці задля отримання  бажаних результатів у роботі.