Інформаційне повідомлення платнику податків

Дата: 14.05.2021 14:18
Кількість переглядів: 489

Фото без описуЄланецька ДПІ Головного управління ДПС у Миколаївській області щодо обов’язку подання повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням (Форма № 20-ОПП) повідомляє наступне.

      Відповідно  до  абзацу 4  п.п. 63.3 статті  63 Податкового  Кодексу, платник податків зобов’язаний стати на облік у відповідних контролюючих органах за основним та неосновним місцем обліку, повідомляти про всі  об’єкти оподаткування і об’єкти,  пов’язані   з оподаткуванням,  контролюючи органи за основним місцем обліку згідно з порядком обліку платників податків.

     Форму Повідомлення  № 20-ОПП визначено  у  додатку 11 до Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 №1588 із змінами та доповненнями.
    Звертаємо вашу увагу що,   згідно з абзацом другим п. 117.1 ст. 117 ПКУ неподання  у строки та у випадках, передбачених  ПКУ, заяв або документів для взяття на облік у відповідному контролюючому органі, реєстрації змін місцезнаходження  чи внесення інших змін до своїх облікових даних, неподання виправлених документів для взяття на облік чи внесення змін, подання з помилками чи у неповному обсязі, неподання відомостей стосовно осіб, відповідальних за ведення бухгалтерського обліку та/або складення податкової звітності, відповідно до вимог,  встановлених ПКУ, – тягнуть за собою накладення штрафу  на самозайнятих осіб у розмірі - 340 грн., на юридичних осіб, відокремлені підрозділи юридичної особи - 1020 гривень.   
     У разі не усунення таких порушень або за ті самі дії, вчинені протягом року особою, до якої були застосовані штрафи за таке порушення, – тягнуть за собою накладення штрафу на самозайнятих осіб у розмірі 680 грн., на юридичних осіб, відокремлені підрозділи юридичної особи, – 2040 гривень (абзац четвертий п. 117.1 ст. 117 ПКУ).

    Отже, з огляду на вищевикладене, та для упередження застосування штрафних санкцій, пропонуємо звірити інформацію стосовно поданих (неподаних) вами  до податкової інспекції повідомлень  про всі об’єкти оподаткування. За результатами проведених заходів (у  разі  необхідності)  подати   Повідомлення  № 20-ОПП. 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь