Засідання профільної комісії селищної ради з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій

Дата: 13.05.2021 16:37

У рамках підготовки до позачергової сьомої сесії селищної ради, запланованої на 13 травня,  12 травня  під головуванням  Тетяни Гавенко відбулося засідання профільної комісії селищної ради з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій. У роботі комісії взяли участь селищний голова Любов Баденко, заступники селищного голови, секретар ради, начальник фінансового відділу та головні розпорядники коштів.  На порядок денний засідання було винесено 4 питання.

Депутати обговорили ряд питань, що стосуються  внесення змін до бюджету Єланецької селищної  територіальної громади на 2021 рік, внесення доповнень до програми економічного і соціального розвитку громади, затвердження переліку проєктів Єланецької селищної ради для участі в щорічному обласному конкурсі проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування у 2021 році та  про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації доріг.