Заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення

Дата: 09.05.2021 18:36

08 травня 2021 року з нагоди відзначення Дня памяті та примирення жителі Єланецької громади взяли участь у мітинзі-реквіємі «Гори свіча, як пам'ять невмируща».

У руках кожного учасника горіла свіча як символ вічної памяті за воїнами- визволителями  періоду Другої світової війни.

Лейтмотивом заходу стали слова сучасної молоді: «Відмініть війну! Ми хочемо жити під мирним небом!».

Говорила молодь, говорила як відчуває, як пам’ятає, як цінує і як бажає жити в сучасному світі...

Відчуває гордість і вдячність!

Пам’ятає відверті розповіді про страхіття війни, про смерть дорогих, близьких і рідних людей!

Цінує всім серцем і завдячує полеглим за мирне небо, за життя і за світле дитинство.

А бажає – всією душею, всім серцем, кожною клітинкою свого єства – злагоди в кожній родині, щастя кожній людині, добробуту кожній країні, розквіту рідній землі!

А головне – Миру! Миру! Миру!!!

Учасників мітингу вітали переможці Фестивалю-конкурсу військово-патріотичної пісні «Весна священна»:

Вокальний гурт «New Time» піснею «Відмініть війну» (Єланецька гуманітарна гімназія); Вікторія Ліпова  піснею «Мамина молитва» (Єланецький ЗЗСО І–ІІІ ступенів) та Юлія Вершаденко піснею «Діти війни» (Новоолександрівська клубна філія).

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять полеглих у роки Другої світової війни.

Літію за загиблими у Другій світовій війні провів Отець Миколай, настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці.