Привітання з Великоднем

Дата: 30.04.2021 14:16

Шановна Єланецька громадо!

Наближається одне з головних та найсвітліших  свят для православних людей – Великдень! Світле Христове Воскресіння – це свято перемоги Сина Божого, наповнене загальною радістю і душевним теплом.

Цьогоріч ми знову зустрічаємо Воскресіння Господнє в умовах пандемії. Однак ми повинні твердо вірити, що незабаром зможемо насолоджуватися кожним новим днем разом і повсякденне життя незабаром повернеться.

Нехай радісні пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на вашому життєвому шляху, Чудо Воскресіння Христового надихає на добрі та праведні справи. Нехай вашими супутниками будуть виваженість, злагода, любов, мир і Божа опіка та благословення супроводжують у всіх починаннях.

Щиро бажаю вам зберегти в душах цей величний дух єднання, утвердитись у вірі та наповнити своє життя добром і радістю.

Злагоди, достатку, віри і щирої любові вам та вашим родинам.

Христос Воскрес!

З повагою, Єланецький селищний голова  Любов Баденко