Інформація для населення

Дата: 30.04.2021 14:09

Шановні єланчани !

З приходом весни та наближенням чудового місяця – травня, наближаються і травневі свята.  На жаль, карантин продовжується і такі необхідні, традиційні та  звичні   для нашої громади свята не зберуть нашу громаду на святкування, спілкування, відпочинок односельчан.

Творчі колективи Єланеччини   запрошують всіх бажаючих взяти участь та долучитися  онлайн   до культурно - масових заходів Єланецької селищної ради:

Про подробиці, новини та відеозапис культурно - масових заходів  можна дізнатись у соціальній мережі Facebook  https://www.facebook.com/groups/1198417150318094

1. травня  «Центр культури і дозвілля «Зоря» запрошує всіх бажаючихдолучитися до дистанційної танцювальної раптівки «Чарівний чобіток» .

1 травня  в кожному селі  клубні працівники запрошують до участі в інформаційно-музичній годині «Весняна толока» (розповідь про село, людей, музичні номери, виставка ДПМ).

3–9травня відвідайте онлайн екскурсію сторінками героїчної історії «Ніколи  не забудемо, і вічно будем пам’ятати»

Комунальний заклад «Публічна бібліотека» запрошує всіх жителів громади соціальної мережі   заглянути на нашу  сторіночку Facebook https://www.facebook.com/groups/417714099166846 і стати онлайн учасниками 3–9 травня :

віртуальної книжкової виставки-пам’яті «Війні немає забуття» (до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні),

історичної онлайн-довідки «Не жіноча це справа – стріляти» (із серії книг про видатних жінок «Це зробила вона»,

історичного стоп-каду «Яблуневим цвітом навесні, оживає пам’ять Перемоги»