Продовжуємо чепурити населені пункти громади

Дата: 30.04.2021 13:39

В Україні існує гарна традиція – до Великодніх свят причепурити свій двір та оселю. Господарі вигрібають у садках сухе листя, обрізають і білять дерева, фарбують паркани тощо. До чистого четверга, як правило, завершують прибирання свого житла. От і  працівники з благоустрою селищної ради, працівники виконавчих комітетів сіл, разом з старостами, продовжують впорядковувати свої території та висаджувати квіти.

Зробимо Єланеччину чистою та гарною разом всією громадою!