Казкова виставка

Дата: 30.04.2021 10:23

«Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості»,-говорив видатний педагог Василь Сухомлинський. Таку атмосферу створює для дітей закладів освіти Єланецький Будинок творчості школярів Єланецької селищної ради. Такнапередодні Великодня закладом було представлено виставку творчих робіт вихованців. Це справжній калейдоскоп різних техніквитинанка, писанкарство, квілінг, петриківський розпис, живопис, пейзаж, аплікації з тканини, фетру, картону, ліплення з пластиліну, солоного тіста, плетіння з ниток, бісероплетіння, флористика. Виставку, яка була розміщена в адмінбудинку селищної ради,відвідали Любов Баденко, селищний головадепутати селищної радикерівники і працівники установ та організацій Єланецької громади. Керівники гуртків Інна Євтушенко, Оксана Куцовська, Олена Флоря та Лариса Гаврилюк з гордістю представили найкращі роботи своїх вихованцівбо впевнені в томущо один із шляхів до щасливого життя-заняття улюбленою справою.