Відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Єланецької селищної ради

Дата: 29.04.2021 09:10

28.04.2021 року відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Єланецької селищної ради. На засіданні було розглянуто 3 протоколи  складені працівниками Національної поліції України за статтями 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» та 159 «Порушення правил торгівлі на ринках» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

В ході розгляду комісією притягнуто 2 особи до адміністративної відповідальності, винесено стягнення у вигляді попередження та штрафу в сумі 340 /триста сорок/ гривень,  один протокол  про адміністративне правопорушення повернуто  на доопрацювання та виправлення наявних помилок, оскільки неналеж­ним чином оформлений документ.

Крім того, на засіданні адміністративної комісії було попереджено громадян, які вчинили адміністративні правопорушення про недопущення вчинення в майбутньому протиправних дій.